VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ

Mateřská škola poptává:

Hloubkové čištění koberců (290m2), mytí žaluzií (300m2), mytí oken a rámů (790m2), strojové mytí podlah a ošetření voskem (cca 1000m2).

Ukončení výběrového řízení 17.5.2019.

Termín realizace : 29.7.2019 - 2.8.2019

Poptáváme: Doprava dětí

Popis: uzavření smlouvy na dopravu dětí na plavání 1x týdně, škola v přírodě 3x/rok, výlety...na dobu neurčitou

Doplňující informace(množství, rozměr, materiál, atd.): plavání 45 osob, škola v přírodě 40 osob, požadujeme sedadla s pásy

Termín realizace: plavání září - leden, škola v přírodě jarní měsíce, výlety dle potřeby

Lokalita realizace: plavání Praha 6 -Tuchlovice, ČR

Nejnovější aktuality

Zprávy ze školy v přírodě

20.5. Ahoj z Mozolova!!! Dnes od rána prší, ale náladu nám to nezkazilo. Pustili jsme se do výroby indiánskeho symbolu rodiny. Doufame, že se počasí zitra umoudří a my si posledni den užijeme venku. Všechny děti jsou v pořádku. Posíláme moc pozdravů do Prahy:-)

Fotky budeme průběžně přidávat do Fotogalerie.

Třídní schůzka pro nově přijaté děti se bude konat dne 10.6.2019 od 17,00 hod v zeleném oddělení ve velké budově.

Pro lepší organizaci je vhodnější přijít bez dětí.

Děkujeme.

Seznam přijatých dětí ZDE.

Přijmeme učitelku/učitele.
Více v Aktualitách